Party Room

Call Directions Contact the organization

Party Room Rođendaonica i igraonica, event animacija, dekoracije za rođendane, krstitke, pričesti, krizme, vjenčanja i druge svečane prilike

Preslatka 🎀ANTONELA🎀 i njena ekipica su imali super cool tulum za veeeliki 6️⃣. ročkas!!!🎀🎂6️⃣🫶💃🍰🕺🎉✨🍿🎈🌸🌈🎀  🎀🍰6️⃣🎈
17/10/2026

Preslatka 🎀ANTONELA🎀 i njena ekipica su imali super cool tulum za veeeliki 6️⃣. ročkas!!!
🎀🎂6️⃣🫶💃🍰🕺🎉✨🍿🎈🌸🌈🎀

🎀🍰6️⃣🎈

🎀TEEN PARTY🎀 Rođendanski paketi svi na jednom mjestu! 🎉🎂🥳🍿✨➡️ Detalji svakog pojedinog teen party rođendana su ispod sli...
16/10/2026

🎀TEEN PARTY🎀 Rođendanski paketi svi na jednom mjestu! 🎉🎂🥳🍿✨

➡️ Detalji svakog pojedinog teen party rođendana su ispod slika 🥳🎈🎂✨

Biraj između nekoliko party paketa:

1️⃣. 🎀 TEEN SPA PARTY 🎀
Cijena 250€
animacija 2,5 sata
Animator 2x

Spa & skin care party za 15 teenagera:
🎀 spa tretman lica & face yoga)
🎀 lakiranje i uređivanje noktiju
🎀 stickeri za lice

Grickalice, voće, slatki zalogaji
Kokteli od prirodnih sokova
Ledena torta od sladoleda

e-pozivnice
Fotografiranje
Edukativne igre primjerene dobi Multimedija, karaoke & disco
Poklon slavljenici

Najbolji party je u Party Room-u!🎀

2️⃣. 🎬TEEN MOVIE NIGHT PARTY🎬

Cijena 225€
animacija 2,5 sata
Animator 2x

Movie night party za 15 teenagera:
🍿Ispeci sam svoje kokice
🍿 Dress code: pidžama
🍿 Kino ugođaj na velikom ekranu
🍿 Veliki izbor filmova i serija

Grickalice
Hrana (pizza i krumpirići)
Kokteli od prirodnih sokova
Ledena torta od sladoleda

e-pozivnice
Fotografiranje
Edukativne igre primjerene dobi Multimedija, karaoke & disco
Poklon slavljeniku

Najbolji party je u Party Room-u! 🎬🍿

3️⃣. 🧶TEEN ART PARTY 🪡🧵🧶

Cijena 225€ / animacija 2,5 sata
Party šivanja za 15 teenagera (motiv prema dogovoru)
Animator 2x

Grickalice i sokovi
Hrana (pizze i krumpirići)
Ledena torta od sladoleda

e-pozivnice
Fotografiranje
Edukativne igre primjerene dobi Multimedija, karaoke
Poklon slavljenici/ku

Najbolji party je u Party Room-u!🧵🪡🧶

4️⃣. 🫟🎨TEEN ART PARTY 🎨🫟
Cijena 225€
animacija 2,5 sata

Slikarski party za 15 teenagera
Animator 2x

Grickalice i sokovi
Hrana (pizze i krumpirići)
Ledena torta od sladoleda
e-pozivnice

Fotografiranje
Edukativne igre primjerene dobi Multimedija, karaoke
Poklon slavljenici/ku

Najbolji party je u Party Room-u!🫟🎨

Predivna ❤️NIKA💙 i njena vesela ekipa su slavili njen veeeeliki 🔟. ročkas!!!❤️🎂9️⃣🍿💃🫶✨🎉🍰😀🕺🥳🎀💙  ❤️🔟🍰💙
16/10/2026

Predivna ❤️NIKA💙 i njena vesela ekipa su slavili njen veeeeliki 🔟. ročkas!!!
❤️🎂9️⃣🍿💃🫶✨🎉🍰😀🕺🥳🎀💙

❤️🔟🍰💙

🎈 Slavi se već tko zna koji rođendan po redu i već ste iskušali sve…od klasičnih igraonica, trampolina, napuhanaca, mask...
16/10/2026

🎈 Slavi se već tko zna koji rođendan po redu i već ste iskušali sve…od klasičnih igraonica, trampolina, napuhanaca, maskota…sve su ideje nekako ispucane, a kad djeca dođu u određeno doba, zabava postane surfanje i skrolanje po mobitelu 🤳🏻📱🤷‍♀️
➡️ Upravo zato smo osmislili nekoliko kreativnih i zabavnih rođendanskih paketa namjenjenih teenagerima! ✨

Ovaj kreativni rođendanski paket je namjenjen ne samo malim umjetnicima, nego svima koji se žele zabaviti slikanjem zanimljivih motiva, a svoja remek djela nose kući kao uspomenu na super cool party!!! 🫟🎨🎈🎂🖼️🎉

🫟🎨TEEN ART PARTY 🫟🎨
Cijena 225€ / animacija 2,5 sata
Slikarski party za 15 teenagera
Animator 2x

Grickalice i sokovi
Hrana (pizze i krumpirići)
Ledena torta od sladoleda

e-pozivnice
Fotografiranje
Edukativne igre primjerene dobi Multimedija, karaoke
Poklon slavljenici/ku

Najbolji party je u Party Room-u!

🎈🎨🍰🫟🎂

Predivna 🎈NORA🎈 i njen super cool face painting 9️⃣. rođendanski party!!!🎈🎂9️⃣🎉🎀😀🍰🍿✨🌈🌸💃🫶🎈  🎈🎂9️⃣
15/10/2026

Predivna 🎈NORA🎈 i njen super cool face painting 9️⃣. rođendanski party!!!
🎈🎂9️⃣🎉🎀😀🍰🍿✨🌈🌸💃🫶🎈

🎈🎂9️⃣

🎈 Slavi se već tko zna koji rođendan po redu i već ste iskušali sve…od klasičnih igraonica, trampolina, napuhanaca, mask...
15/10/2026

🎈 Slavi se već tko zna koji rođendan po redu i već ste iskušali sve…od klasičnih igraonica, trampolina, napuhanaca, maskota…sve su ideje nekako ispucane, a kad djeca dođu u određeno doba, zabava postane surfanje i skrolanje po mobitelu 🤳🏻📱🤷‍♀️
➡️ Upravo zato smo osmislili nekoliko kreativnih i zabavnih rođendanskih paketa namjenjenih teenagerima! ✨

Ovaj rođendanski paket je namjenjen malim kreativcima koji žele stvoriti nešto posebno svojim spretnim prstima! 🎈🎂
Ovakve radionice su nezaboravna zabava, a svoj uradak nose kući! 🧶

🧶TEEN ART PARTY 🪡🧵🧶

Cijena 225€ / animacija 2,5 sata
Party šivanja za 15 teenagera (motiv prema dogovoru)
Animator 2x

Grickalice i sokovi
Hrana (pizze i krumpirići)
Ledena torta od sladoleda

e-pozivnice
Fotografiranje
Edukativne igre primjerene dobi Multimedija, karaoke
Poklon slavljenici/ku

Najbolji party je u Party Room-u!

🧶🎂🪡🧵🍰

Address

Trg Kralja Tomislava 14, 1. Kat
Pitomaca
33450

Telephone

+385915601201

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Party Room posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Party Room:

Shortcuts

Share

Category