13/06/2026
A borsó meg a héja...
Az oldal Homonnay Gergely emlékére jött létre. Bárkit szívesen látunk aki szerette őt.
13/06/2026
A borsó meg a héja...
06/06/2026
30/05/2026
Minden reggel mikor az almot szitàlom Ők ketten jutnak az eszembe.
23/05/2026
Kérlek vigyázzatok az elesettekre!
Puszi Erzsi és Gergely!
19/05/2026
Légyszíves aki teheti segítsen nekik.(Összefogàs az àllatokért) adomànnyal, de főleg most az adó 1% -ànak felajànlàsàval.🐈🙏
rajongók
Erzsi for President
15/05/2026
Küldöm nektek az esőt.
Esetleg ha nem sikerül.
Locsoljatok! 🌧️🩵☂️
Puszi Erzsi for President!
10/05/2026
rajongók
Köszönjük.
09/05/2026
Esélyegyenlőségi miniszter kelett volna legyen.
Nincs igazsàg...
♥️
09/05/2026
Boldog névnapot Gergely!💔
Örökké hiànyozni fogsz!